Czy świętowanie Halloween, wpłynie na efektywność zespołu?

Przyjaźnie w miejscu pracy, zaspokajają psychologiczną potrzebę przynależności. Pracownicy posiadający dobre relacje ze swoimi współpracownikami, są zadowoleni ze swojej pracy i mniej podatni na wypalenie zawodowe. W zamian za to, organizacja otrzymuje: kreatywność, efektywność, fantastyczne wyniki i wyższą retencję. Brzmi jak bajka?

Zróbmy z tego dzisiaj Halloweenowy koszmar 😈

Integracja jest jednym ze sposobów na budowanie wspólnoty i ducha w zespole. Przyjaźnie w pracy powstają w określonych warunkach, które pracodawcy mogą wykreować. Nacechowana strachem i Halloweenowym horrorem zabawa w grupie jest świetnym sposobem na nawiązanie więzi i kontaktu ze współpracownikami. Badania sugerują, że ten rodzaj budowania więzi jest powiązany z oksytocyną, która uwalnia się w przerażających sytuacjach. Hormon ten ułatwia budowanie poczucia bliskości pomiędzy członkami grupy.

Nadszedł czas, aby przetestować tę wiedzę podczas wieczoru grozy. Skoro to czytacie, to znaczy, że macie odwagę, obejrzeć zdjęcia pochodzącego z firmowego Halloween firmy Early Stage. Boo hoo! 🕷 🎃

Monika Ciesielska
Prezeska w IMSA Search Global Partners. Doświadczona konsultantka w rekrutacjach kadry zarządzającej, w tym członków zarządu, oraz lider zespołu rekrutującego w obszarze IT/Tech. Entuzjastka cyfrowej transformacji procesów HRowych. Podcasterka w "Skrzydlaty HR" i "Top Leaders Club".
O mnie