25 kwietnia 2017
IMSA Search Global Partners

Monika Ciesielska prezydentką IMSA Search Global Partners

Monika Ciesielska, założycielka firmy doradczej Carpenter Consulting, na początku została wybrana prezydentką IMSA Search Global Partners. Tym samym stanęła na czele międzynarodowej organizacji, zrzeszającej firmy headhunterskie z 25 krajów świata.

IMSA Search Global Partners, organizacja powstała w Szwajcarii w 1991 roku, zrzesza partnerów specjalizujących się w rekrutacji kadry zarządzającej. Wspólne działanie, w ramach bieżących projektów realizowanych dla klientów, pozwala partnerom IMSA identyfikować profesjonalistów na całym świecie.

Przez ostatnie cztery lata Monika Ciesielska zasiadała w Zarządzie organizacji, aktywnie uczestnicząc w jej kształtowaniu, a także w rozwoju współpracy i wymiany najlepszych praktyk pomiędzy krajami członkowskimi. Podczas ostatniego spotkania członków organizacji, Spring IMSA Meeting, które odbyło się w dniach 5-7 kwietnia 2017 w Marsylii, Monika została wybrana prezydentką, stając się historycznie pierwszą kobietą na tym stanowisku.

Przyjęcie do IMSA w 2010 roku było dla nas dużym sukcesem. Od początku istnienia firmy dążyliśmy do zbudowania globalnego zasięgu, który pozwoli nam realizować projekty poza granicami naszego kraju. Włączenie nas w szeregi organizacji było potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług i pozwoliło nam realizować ten cel.

Wybór na Prezydenta organizacji to duże wyróżnienie, nie tylko dla mnie, ale i dla Polski, którą nasza firma reprezentuje w IMSA Search. To wyraz uznania dla dotychczasowej pracy w Zarządzie, a także budowanego od lat doświadczenia. Nowa funkcja pozwoli mi jeszcze aktywniej działać w szeregach IMSA Search, koordynując jej dalszy rozwój – mówi Monika Ciesielska.

Monika jest ekspertem w zakresie rekrutacji i oceny kompetencji kadry zarządzającej. Na swoim koncie może zapisać zakończone sukcesem projekty rekrutacyjne i audyty menadżerskie, realizowane dla międzynarodowych i polskich korporacji. Pełni funkcję prezesa spółki Carpenter Consulting, którą założyła w 2005 roku. Firma dwukrotnie, w 2013 i 2015 roku, zajęła 2 miejsce wśród firm Executive Search w Polsce, w rankingu „The Book of Lists” opublikowanym przez Warsaw Business Journal.